OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE na XX Niedzielę Roku, 20-ty sierpnia 2023 r.

1 . Dzisiaj przypada św. Bernarda z Clairvaux; we poniedziałek – św. Piusa X; we wtorek – N.M.P.Królowej; w środę — św. Róży z Limy; w czw, - św. Bartłomieja Ap; w piątek — św. Ludwika, w sob. — Uroczystość N.M.P.Częstochowskiej. Solenizantom i jubilatom życzymy zdrowia, Bożego błogosławieństwa oraz opieki świętych patronów.

2. W środę w Sanktuarium o godz. 17.30 Nowenna do MBNPomocy oraz w piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia, a w sobotę Nabożeństwo do MBTrzebiatowskiej.

3. Przez wakacje, w Sanktuarium sprawowana jest dodatkowa niedzielna Msza św. o godz. 20.00.

4. Wychodzącym ze świątyni polecamy tygodnik "Niedziela” będący dla katolików źródłem wiedzy oraz umocnieniem wiary.

5. Osoby, pragnące włączyć się do liturgii przez śpiew psalmów proszone są na spotkanie organizacyjne z panem organistą, które odbędzie się w sali parafialnej w najbliższy piątek po Mszy św. wieczornej.

6. Darczyńcom dziękujemy za składane dzisiaj ofiary na Sanktuarium — serdeczne Bóg zapłać!. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli a gościom przebywającym w naszej Parafii także dobrego wakacyjnego wypoczynku oraz bezpiecznych powrotów.

Ks. Prałat dr Andrzej Dowal